Kategoriler

HAKKIMIZDA

Kurumsal bir marka haline ulaşmak hedefiyle çıktığımız bu yolda yöremiz ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp, ‘’kalite, temizlik ve dürüstlük ‘’ilkesini esas alıp Karadeniz Bölgesi'nin değişik tatlarını siz değerli müşteri ve dostlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Amacımız: ‘’bizim oraların lezzeti bir başka olur ‘’diyerek özlem çeken tüketicilere en kaliteli ve en güvenilir yöresel ürünleri tam yerinden, taze taze getirerek sofralarına sunmak ve aynı zamanda lezzet meraklıları belki de hiç duymadıkları birçok yöresel çeşitle tanıştırabilmektir. Karadeniz'in dört bir köşesinde doğal ve yöresel ürünler üretilmekteyken ‘’Özof’’, bu ürünlerle ilgili sürekli araştırma yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri mağazasında ve web sitesinde (www.ozof.com.tr) satışa sunmaktadır.

Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran, ilk günkü heyecanı yitirmeden müşterilerini hep aynı özveriyle, güler yüzle ve samimi şekilde karşılamaya gayret eden deneyimli kadrosuyla Özof, öncelikle Karadeniz Bölgesi'nin tamamında, devamındaysa güzel Türkiye'mizin farklı il ve ilçelerinde şubeleşerek hizmet ettiği kitleleri çoğaltmayı hedef seçmiştir.

Yemek yemeyi sadece doymak değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm tüketicileri web sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ülkemiz bölgesel yiyecek kültürünün tanıtılmasına katkımız olursa bu, şirket yönetim kurulunun mutlu olacağı konulardan yalnızca biridir.

Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyetlerinizi bizlerle paylaşmanızı umut ederek Özof Gıda Yönetim Kurulu olarak saygılarımızı sunarız.

Gayret bizden, taktir sizden, başarı Allah'tandır.

                                                                                                                                                                                               

 

                                                                                                                                                                                                Özof Gıda Ltd. Şti.
                                                                                                                                                                                                  Yönetim Kurulu